Aktualności

13-04-2012

Piszą do nas


W ostatnim okresie otrzymaliśmy dwa ważne listy od czołowych przedstawicieli europejskich i polskich towarzystw analizy transakcyjnej.

Dear Professor Jagiela,
This is very good news.
I am looking forward to an inspiring and fruitful  cooperation and it would be a pleasure to meet you during one of our conferences.

Warm regards
Sabine Klingenberg
President European Association for Transactional Analysis

Drogi Profesorze Jagieła,
Jest to bardzo dobra wiadomość.
Oczekuję na inspirującą i owocna współpracę. Miło by było spotkać się podczas jednej z naszych konferencji.

Gorąco pozdrawiam.
Sabine Klingenberg
Wiceprezes Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej

Sz. Pan
Prof. Jarosław Jagieła
Zespół Badawczy
Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej
Przy Wydziale Pedagogicznym
Akademii im. J. Długosza
W Częstochowie


Szanowny Panie,
Z dużą radością przyjęłam Pana zaproszenie na spotkanie poświęcone zastosowaniu Analizy Transakcyjnej do wspomagania rozwoju człowieka, które Państwo zorganizowali na Wydziale Pedagogicznym Akademii im. J. Długosza w Częstochowie. Każda inicjatywa propagowania Analizy Transakcyjnej, a szczególnie ta związana ze środowiskiem akademickim, jest dla mnie ważnym aspektem misji naszego Towarzystwa oraz mojej osobistej misji związanej z wprowadzaniem tej koncepcji do różnych środowisk w Polsce. Jakże wielkie było moje zaskoczenie, gdy na sali wykładowej zobaczyłam ponad 100 uczestników, a wśród nich także wykładowców uczelni. Dyskusja po wykładzie, zadawane przez uczestników pytania utwierdziły mnie w olbrzymiej pracy, jaką Państwo dotąd wykonali w uczeniu tych ludzi ciekawości, otwartości na różne perspektywy myślenia oraz chęci poznawania. Pierwszy raz spotkałam się z tak dużym audytorium, które świadomie uczestniczyło w wykładzie poświeconym tak jednak mało znanej w Polsce koncepcji, Analizy Transakcyjnej. Dla mnie oznacza to, że ta koncepcja jest przez Państwa uznawana i przekazywana w taki sposób, że staje się dla studentów ważnym źródłem odniesienia dla ich przyszłej praktyki.
Zostałam przez Państwa przyjęta ciepło i serdecznie. To dla mnie duża przyjemność obcować z ludźmi, którzy wykazują się kulturą współtworzenia przestrzeni wymiany między różnymi obszarami aktywności.
Raz jeszcze pragnę potwierdzić moją gotowość do wspierania Państwa działań oraz do współuczestniczenia w budowaniu społeczności osób zainteresowanych Analiza Transakcyjną.
Chcę jednocześnie wyrazić mój podziw wobec działań, jakie Pan, Panie Profesorze, wykonał, by Analiza Transakcyjna zyskiwała w Polsce uznanie w środowisku akademickim. Myślę, że trzeba mieć dużo wiary, determinacji i pozycji Ja Ok.- Ty Ok. , by takie działania były skuteczne.
Z życzeniami dalszego rozwoju w nurcie Analizy Transakcyjnej i we wszelkich innych przejawach ważnych dla Zespołu,

Magdalena Sękowska


Strona wykorzystuje pliki cookies

Polityka prywatności