Aktualności

04-01-2016

„Edukacyjna Analiza Transakcyjna” ma 6 punktów!


Wspaniały prezent na Święta Bożego Narodzenia sprawiło nam Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W nowo opublikowanej części B wykazu czasopism naukowych zadebiutowała „Edukacyjna Analiza Transakcyjna”, której od razu przyznano aż 6 punktów!

Okładki czasopisma

Co to dla nas oznacza? – Po 3 latach Zespół Badawczy Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej stworzył liczące się czasopismo naukowe, które ma swój potencjał rozwojowy.

Co to oznacza dla autorów? – To, że mają możliwość skorzystania z medium, które dostrzegalnie podniesie im dorobek naukowy i pozwoli zaistnieć w gronie specjalistów edukacyjnej analizy transakcyjnej. Jak widać obie perspektywy mogą być zachęcające.

Co to oznacza dla czytelników? – Czytelnicy, którzy w różnym stopniu zainteresowani są edukacyjną analizą transakcyjną, mogą skorzystać z branżowego czasopisma – jedynego tego typu czasopisma w Polsce.

Mamy nadzieję, że w najbliższych latach wokół „Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej” stworzy się prawdziwe, inspirujące się nawzajem środowisko badaczy naukowych, praktyków, twórców. Serdecznie dziękujemy za zaufanie tym osobom, które zechciały podzielić się z nami swoim dotychczasowym doświadczeniem.

Warto zaznaczyć, że obecnie trwają końcowe prace nad „EAT” nr 4. Zapraszamy zatem wszystkich do nadsyłania swoich artykułów do kolejnego numeru – „EAT” nr 5. Szczegóły na stronie: http://www.eat.ajd.czest.pl/czasopismo/

 Strona wykorzystuje pliki cookies

Polityka prywatności