Aktualności

22-04-2015

Spotkanie z profesor Lidią Grzesiuk


 

18 kwietnia 2015 r. w ramach seminarium naukowego organizowanego przez Zespół Badawczy Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej odbyło się długooczekiwane spotkanie z prof. zw. dr hab. Lidią Grzesiuk. Podczas kilku godzin pani profesor nie tylko udzieliła szeregu znaczących konsultacji, ale przede wszystkim poprowadziła wykład otwarty „Jak korzystać z psychoterapii?”.

 

 

Podczas wykładu zwróciła uwagę na szereg istotnych kwestii związanych ze znaczeniem psychoterapii w życiu człowieka, ale także podzieliła się wynikami badań dotyczącymi m.in. wykształcenia psychoterapeutów oraz szkół psychoterapeutycznych. Spotkanie zakończyło się niezmiernie miłym akcentem składania przez panią profesor autografów w licznych podręcznikach jej autorstwa. Warto dodać, iż po wykładzie na miłego gościa, a także członków Zespołu Badawczego EAT czekał uroczysty poczęstunek zorganizowany przez Studentów Naukowego Koła Terapeutów, za który serdecznie dziękujemy.

 

Warto przypomnieć, że zaproszenie prof. zw. dr hab. Lidii Grzesiuk było trzecią tego typu inicjatywą Zespołu Badawczego, który dotychczas zorganizował spotkania z Magdaleną Sękowską (przedstawicielem Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej) oraz dr hab., prof. UMCS Dorotą Pankowską.

 

 Strona wykorzystuje pliki cookies

Polityka prywatności